KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12688134
nr 1268 8134
Paul Barthel
(1862-1933), Tyskland
Oljemålning, Kvinna. Signerad. Olja på pannå, 63x81 cm
Paul Barthel, tysk bildkonstnär född 1862, död 1933.
måndag 12 augusti 2019
kl 19:41:56